Zbigniew Dzideczek

Zbigniew Dzideczek

Speaker
Negocjator, trener negocjacji – EnGardE Polska

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami , sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.
Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się długie lata w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą.
Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Lockheed Martin Helicopter Company) , CIECH S.A. oraz EMFESZ NG Polska sp. z o.o.
Od 10 lat członek klubów Toastmasters ( https://www.tctm.pl/ ). W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster (DTM) , wprowadzał m.in. nowa ścieżkę edukacyjną Toastmasters do Polski jako Pathways Guide . Był m.in. prezesem swojego macierzystego klubu przez dwie kadencja, skarbnikiem w innym klubie oraz pełnił funkcję Area Dyrektora, obecnie Division D Dyrektor.
Od 2014 roku związany z społecznością ASBiRO ( https://www.asbiro.pl ) a w szczególności z Uczelnią ASBiRO) gdzie jest stałym wykładowcą oraz członkiem jej Rady Biznesu i Nauki , współpracującym również ściśle z Fundacją ASBiRO (https://www.asbirofoundation.com/ ) w projektach edukacyjnych.
Konsultant KACST (King Abdulaziz City for Science and Technology https://www.kacst.edu.sa ) Arabii Saudyjskiej i nadzorujący projekty energetyczne w Arabii Saudyjskiej z sukcesem budując linie montażowe baterii litowo-jonowych oraz liczników energetycznych najnowszej generacji SMART. Oba projekty powstały z wykorzystaniem polskiej mysłi technicznej przy współpracy z w/w Uczelnią
Członek Klubu Trenerów Biznesu oraz mentor Youth Business Poland ( http://ybp.org.pl/ ) .
Współpracownik i wyszkolony partner wiodącej, światowej firmy szkoleniowej w zakresie negocjacji Scotwork Limited (https://www.scotwork.com/ Partner i certyfikowany trener umiejętności negocjacyjnych austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. (www.treninginegocjacji.pl) , czołowej, europejskiego firmy doradczej i szkoleniowej w obszarze negocjacji . W ramach tej współpracy wyszkolił kilkuset przedsiębiorców zarówno korporacyjnych jak i z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szkolił/trenował również kadrę administracyjną oraz dydaktyczną prywatnych uczelni wyższych.
Współzałożyciel think-tanku z obszaru negocjacji Polska Szkoła Negocjacji (https://szkolanegocjacji.com/ )
Partner i certyfikowany trener prezentacji biznesowych austriackiej firmy HPS Hierhold Presentation Services G.m.b.H. ( https://www.hps-training.pl/ ) unikalnej europejskiego firmy doradczej w obszarze przygotowań do prezentacji inwestycyjnych .
Prowadził trudne i bardziej skomplikowane negocjacje w Polsce i na rynkach międzynarodowych zm.in w takich krajach jak Chiny, Pakistan, Arabia Saudyjska, Republika Południowej Afryki, Iraku, Iranu oraz Malezji, Tajlandii, Indii i Brazylii oraz Rosji i Białorusi itd.
Członek założyciel John Maxwell Team Polska , polskiej społeczności szkoleniowców amerykańskiej organizacji liderów kierowanej przez John C. Maxwell. Certyfikowany trener, coach, mentor i mówca organizacji Maxwell Leadership Certified Team (https://johnmaxwellgroup.com.pl/)
Fundator Fundacji Instytut GEBO ( https://instytut-gebo.pl/ ) zajmującej się propagowaniem przedsiębiorczości wśród młodzieży szkolnej jak również dobrych praktyk biznesowych w środowisku mikro, małych i średnich przedsiębiorców.
Wykładowca akademicki z obszaru negocjacji i zarządzania projektami promocyjnymi w Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie ( https://www.up.krakow.pl/ ) na Katedrze Negocjacji i Mediacji.

Autor książki o negocjacjach „Negocjacje to fascynująca podróż (https://ksiegibarneja.pl/negocjacje-zbyszek-dzideczek ) .

Posługuje się płynnie językiem angielskim i francuskim ma też umiejętności komunikacyjne w języku rosyjskim i arabskim. Jego pasja równa jeździe na nartach i podróżom to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles