Robert Zalikhov

Robert Zalikhov

Speaker
Founder – Fundacja Klub Możliwości

Robert Zalikhov – człowiek poszukujący możliwości czyli chcieć znaczy móc

Robert Zalikhov przyjechał do Polski przed laty, a urodził się w 1997 roku w Uzbekistanie. To Warszawa okazała się jego miejscem na ziemi i w niej wciąż poszukuje możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach życia. Bardzo aktywnie działa, ma głowę pełną pomysłów, które po dokładnych analizach wciela w życie.

Poszukiwaniem możliwości działania zaraził innych. Założył Fundację Klub Możliwości, która prowadzi wiele różnych działalności mających na celu rozwój i wzajemne wsparcie m. in. wyjazdy rekreacyjno-integracyjne, spotkania z ciekawymi gośćmi, lekcje języków czy luźne, towarzyskie wieczory przy grach planszowych. Bywa też bardzo poważnie. Niemal chwilę po tym jak na Ukrainie wybuchła wojna, członkowie Klubu Możliwości zorganizowali całą sieć pomocy dla wojennych uchodźców. Wszyscy przez długi czas odłożyli na bok swoje sprawy i stworzyli jedną wielką machinę wsparcia. A wszystko to prowadził właśnie Robert Zalikhov.

Zalikhov jest członkiem Korporacji Akademickiej Arkonia – stowarzyszenie ideowo-wychowawcze skupiające męską młodzież akademicką narodowości polskiej działające w Rydze na tamtejszej Politechnice, należy też do Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.

Obecnie pełni funkcje Członka Zarządu MPG Media Sp. z o.o. oraz Członka Zarządu Best Development Group P.S.A.

Interesuje się nowoczesnymi technologiami w sprzedaży i marketingu, energetyką. Śpiewa w chórze, jest snowboardzistą Jego życiowe motto to: “To be, to do, to have” .

Robert Zalikhov w swojej pracy posła przede wszystkim chce wesprzeć asymilację Polaków powracających do Polski, poza tym zależy mu na aktywizacji polityki zagranicznej na biznesie oraz współpracy z polonią za granicą. Głośno mówi także o położeniu większego nacisku na wsparcie lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw, a także o utworzeniu szkół dla dzieci z polskim pochodzeniem, które przyjeżdżają do Ojczyzny.

Connect
UPCOMING SESSIONS BY THIS SPEAKER
Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles