Michał Sosin

Michał Sosin

Speaker
Trener i mentor komunikacji empatycznej i relacji międzyludzkich – Michał Sosin

“Transformując komunikację, transformujemy świat.”

Michał Sosin to uznany trener komunikacji empatycznej z bogatym doświadczeniem w świecie biznesu. Specjalizuje się w budowaniu autentycznych i bezpiecznych relacji międzyludzkich, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jego podróż rozwojowa rozpoczęła się od bycia nieśmiałym chłopakiem z pasją do nauki i eksperymentów. Po studiach z informatyki i epizodzie w Wielkiej Brytanii, Michał zrozumiał, że jego prawdziwa pasja leży w ludziach i komunikacji.

Filozofia i Metodyka

Michał jest praktykiem NVC (Nonviolent Communication), NLP i Certyfikowanym praktykiem Resonant Healing. Jego podejście do komunikacji jest głęboko zakorzenione w psychologii i neurobiologii, z silnym naciskiem na autentyczność, empatię i spójność. Michał wierzy, że klucz do skutecznej komunikacji leży w zrozumieniu i szacunku dla indywidualnych potrzeb i wartości.

Doświadczenie i Wpływ

Michał ma na swoim koncie współpracę z różnymi organizacjami i liderami, pomagając im w efektywnym wdrażaniu strategii komunikacyjnych. Jest również certyfikowanym moderatorem grup Mastermind Pro, co podkreśla jego umiejętności w zakresie prowadzenia i moderowania skutecznych grup rozwojowych i przekuwania zdobytej wiedzy w praktyczne zastosowanie w organizacjach. Jego metody są nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne, co sprawia, że są one łatwo adaptowalne w różnych kontekstach – od relacji osobistych po korporacyjne struktury.

Misja i Wizja

Jego misją jest wprowadzenie empatycznej komunikacji jako standardu w miejscach pracy i w życiu codziennym. Michał jest przekonany, że poprzez lepszą komunikację możemy zbudować bardziej zgrane zespoły, efektywnie rozwiązywać konflikty i w efekcie tworzyć lepszy świat dla wszystkich.

Zaproszenie

Michał zaprasza do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani głęboką transformacją w zakresie komunikacji i relacji międzyludzkich. Jeżeli jesteś gotów na zmianę, Michał jest tu, aby Ci w tym pomóc.

Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles