Małgorzata Jakubicz

Małgorzata Jakubicz

Speaker
Servant Leader - Human Ambassador in Digital Era

Przywódczyni służebna, Ambasadorka humanizmu w rzeczywistości cyfrowej, Coach ICF PCC, Certyfikowany trener przywództwa, Autorka książki ‘Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą’, Wykładowczyni.

Jestem liderką z ponad 15-letnim doświadczeniem w firmach o zasięgu lokalnym i globalnym. Od zawsze byłam związana z zarządzaniem sprzedażą i relacjami B2C oraz BTB. Tworzyłam i wdrażałam programy wprowadzajace i rozwojowe na poziomie kraju w środowisku międzynarodowym, także w ramach globalnej transformacji w kierunku zwinnej organizacji.

W 2019 postanowiłam wykorzystać swoje doświadczenie w pracy z liderami, którzy szukają drogi rozwoju w zgodzie ze sobą. Zostałam coachem i założyłam firmę Your Way, która powstała z pasji i talentu do rozwoju ludzi.

Obecnie współpracuję z firmą TLnC Global – coaching / consulting Instytutu GALLUPa, a także CoachHub Digital Platform. Jestem także trenerem przywództwa od poziomu First Time Manager do Przywództwa Wyższego Stopnia. Dotychczas przeprowadziłam ponad 1500 sesji coachignowych oraz 1000 godzin szkoleniowych.

Książkę “Lider w trampkach” napisałam z myślą o rozwoju liderów w zgodzie ze sobą, swoimi talentami oraz pasjami. Łączy elementy wiedzy teoretycznej z praktycznymi ćwiczeniami na bazie narzędzi coachingowych. Wyróżnia ją bliska relacja z czytelnikiem i opowieść oparta na metaforach , ale także teoriach i badaniach naukowych.

Moją misją jest reprezentowanie i propagowanie przywództwa służebnego tak, aby jak największa liczba liderów uwierzyła, że jest to najlepszy model przywództwa z perspektywy człowieka, zespołu i organizacji.

Learn
Articles