Magdalena Kamińska

Magdalena Kamińska

Speaker
Założycielka Center of Servant Leadership Poland Big Call

Jestem założycielką Center of Servant Leadership Poland, pierwszego polskiego ośrodka rozwoju przywództwa opierającego się na filozofii i wartościach Servant Leadership. Uczymy w nim kultury przywództwa Servant Leadership ludzi z Biznesu. Wspieramy również przedstawicieli sfer społecznych i publicznych. Popieram zrównoważony rozwój, wierzę w potrzebę szerokich zmian systemowych. Wierzę, że dobre przywództwo uczyni świat lepszym, teraz i dla kolejnych pokoleń. Można mnie posłuchać w Tok Fm, Chilli Zet, Business Insider, Interii, Personel Plus, Radio Czwórka, Agile Podcastach Mariusza Chrapko. Jestem mentorką Fundacji Liderek Biznesu, oraz ekspertem w Climate Leadership (GRID).

“Moim zdaniem filozofia Servant Leadership jest jedyną, której fundamentem jest odpowiedzialność liderów za budowanie zrównoważonego i zdrowego świata. Świata biznesu i świata w ogóle. Głównym obszarem moich zainteresowań jest transformacja polskiego przywództwa w obszarze szerokiej świadomości, odpowiedzialności i dobrego, zrównoważonego wpływu na otoczenie, które kreują.”
W Big Call, budujemy zrozumienie przywództwa, które równoważy i uzdrawia cztery światy: ludzi, ekonomię, technologię i planetę. Wierzy, że Servant Liderzy budują świat z myślą o obecnych i przyszłych pokoleniach. Poszukują oni większego celu, angażują się w sprawy, które wydają się im być poza ich zasięgiem. Podejmują odważne decyzje i budują wokół nich sojusze.

Swoje doświadczenie przywódcze gromadzę od 18 lat. W tym czasie zarządzałam grupami managerów, ekspertów, specjalistów w organizacjach o międzynarodowym zasięgu i transformacji Agile, kulturowej i cyfrowej. Byłam odpowiedzialna za realizację strategii biznesowych w unikalnym środowisku nowoczesnych i samozarządzających się zespołów. Realizuję program mentoringu Pro Bono dla liderów społecznych.

Centrum swoim zasięgiem obejmuje trzy kierunki. Pierwszy to edukacja ludzi w przywództwie. Drugi to rozwój Think Thanku tworzącego zrozumienie polskiego przywództwa Servant Leadership, oraz trzeci którym jest tworzenie platformy ludzi tak rozumiejących swój wpływ na świat ludzi, organizacji i świata.

Centrum Servant Leadership jest członkiem organizacji Greenleaf Center for Servant Leadership, amerykańskiego ośrodka Servant Leadership z dorobkiem ponad 50 lat.
Dzieliłam się swoimi doświadczeniami na łamach Personel Plus, Tok FM, Radio Chilli Zet, Zielona Interia, Gazeta Wyborcza, Nienieodpowiedzialni.pl, Radio Czwórka, Radio Warszawa.

Do usług!

Magdalena Kamińska

Założycielka Center of Servant Leadership Poland
+48 695860371

Connect
UPCOMING SESSIONS BY THIS SPEAKER
Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles