Izabela Kluzek-Kot

Izabela Kluzek-Kot

Speaker
Chief Business Developement Officer – Wellbee

Expert w zakresie Wellbeingu, Coach PCC, Chief Business Development Officer w Wellbee

Moją misją jest inspirowanie i integrowanie ludzi wokół idei dbania o swój rozwój i dobrostan po to, by mogli w pełni cieszyć się życiem i dzielić się tym z otoczeniem. Przez prawie 20 lat zdobywałam doświadczenie w firmach doradczo-szkoleniowych, które dzisiaj pozwala mi koncentrować uwagę wyłącznie na projektach wspierających moją misję życiową.

Dotychczas zajmowałam się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, prowadziłam wiele projektów rozwojowych, szkoleń i coachingów dla kadry managerskiej średniego i wyższego szczebla. Mam zrealizowanych ponad 2000 h sesji coachingowych indywidualnych i grupowych. Przez ponad 10 lat tworzyłam i prowadziłam Szkołę Coachingu i Team Coachingu przygotowującą do zawodu coacha i akredytacji ICF, która dzisiaj działa pod marką House of Skills. Ta droga zaprowadziła mnie do Wellbee, firmy której DNA to dbanie o dobrostan.

Obecnie jestem częścią zespołu Wellbee i jednym z moich najważniejszych zadań jest wsparcie klientów biznesowych w podnoszeniu dobrostanu swoich pracowników poprzez psychoterapię i psychoedukację. Jestem również kierownikiem i wykładowcą studiów podyplomowych z zakresu Wellbeingu w organizacji, Studium Diversity and Inclusion, realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, a także ekspertem w Instytucie Prawa Zatrudnienia i Work-Life Balance. Wciąż też pracuję jako business i executive coach oraz trener, chcąc być jak najbliżej tych, którzy pragną dokonywać w swoim życiu zmian i działać na rzecz własnego dobrostanu, czyniąc świat lepszym dla siebie i innych.

Uprawnienia: Certyfikowany Coach ICF, Expert z zakresu transformacji kultury organizacyjnej, L&D. Trener Biznesu. Ukończyłam także liczne szkolenia z obszaru HR. Uczestnik kursów na MIT w zakresie Teorii U (Otto Scharmer).

Connect
UPCOMING SESSIONS BY THIS SPEAKER
Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles