Ewa Chojecka

Ewa Chojecka

Speaker
Chief Happiness Officer – Pracownia Życia

Jako Chief Happiness Officer i Trenerka Psychologii Pozytywnej pomagam podnieść poziom szczęścia w pracy, aby zwiększyć kreatywność i innowacyjność zespołów oraz zapobiec wypaleniu i rotacji pracowników.

🦋 prowadzę warsztaty, szkolenia i webinary wspierające dobrostan i mental health, redukujące stres i podnoszące poczucie szczęścia w pracy i w życiu

🦋 prowadzę autorski program JOLLY WORK podnoszący poziom Pracoszczęścia, który jest w całości oparty o najnowsze odkrycia psychologii pozytywnej

🦋 pomagam pracownikom zdalnym i hybrydowym odnaleźć się w „new normal” – prowadzę program dla pracowników zdalnych i hybrydowych „Digital wellbeing w nowej rzeczywistości”

🦋 wspieram firmy w podnoszeniu poziomu szczęścia pracowników jako zewnętrzny Chief Happiness Officer

Zapraszam na spotkanie, podczas którego pomogę w rozwiązaniu wyzwań związanych z mental health i dobrostanem pracowników oraz integracją, komunikacją i motywacją zespołów.

Ukończyłam kierunek „Psychologia Pozytywna – Trener umiejętności psychospołecznych” na UW oraz „Happiness Studies Academy ” – program prowadzony przez największy na świecie autorytet w dziedzinie teorii i praktyki szczęścia – Profesora Harvardu Tal Ben-Shahar.

Połączenie mojego doświadczenia jako wieloletniego pracownika korporacji a także jako właściciela firmy zarządzanej zdalnie (ostatnie 12 lat) pozwala mi na szeroką perspektywę i holistyczne spojrzenie na sprawę dobrostanu w nowej rzeczywistości.

Prywatnie jestem pasjonatką sportu, głównie siatkówki plażowej, tenisa i padla. Uprawiam jogę. Uwielbiam podróżować, a moimi ukochanymi destynacjami są Azja i Hiszpania.

—————————————————————————————————————–

I am passionate about “Happiness at Work” idea where people thrive along with the businesses.
As an Interim Chief Happiness Officer I help companies to increase level of digital wellbeing and happiness in order to boost creativity and innovation among the teams.
Areas I can help You with:
🦋 workshops and webinars about digital wellbeing, mental health & happiness at work
🦋 company policy concerning “Digital wellbeing” for remote and hybrid employees
🦋 increasing creativity, productivity and innovation via increasing level of happiness among employees

Don’t hesitate to contact me – I will be eager to help Your company in the challenges regarding mental health & digital wellbeing as well as happiness at work.

Connect
PAST EVENTS
Learn
Articles