Joanna Andryszczak-Lewandowska

Joanna Andryszczak-Lewandowska

Speaker
Business Mentor, Coach ICF – Lewandowska.Coach

I am using 19 years of my business experience combined with coaching, training and listening skills in order to help my clients evolve to next level versions of themselves.
I am a practitioner of non-violence communication, neurobiology, and positive psychology to raise communication skills and empathy for my clients as essential skills for all leaders and leaders-to-be. Working both with individuals and groups.

Zapraszam na indywidualne sesje coachingu, mentoringu, empatii oraz mapowania 3D, z których każde z osobna i wszystkie razem służą przede wszystkim spojrzeniu na aktualne miejsce w życiu i sprawdzenie, do jakiego stopnia przebywanie w tym miejscu jest dla Ciebie w dalszym ciągu korzystne i wspierające. Pracując z Klientami, wykorzystuję niedoceniany zasób w postaci emocji, jako głównej ścieżki dotarcia do tego, co jest dla Klienta najważniejsze. Robię to, po to, abyś mógł zacząć od “Dlaczego?”
Dla firm i instytucji przeprowadzam szkolenia i treningi mające na celu poprawę komunikacji w zespole, lepsze słyszenie siebie nawzajem, poprawę sposobu udzielania informacji zwrotnej lub naprawę sytuacji konfliktowych. Szczegóły oferty dostępne są na www.silasluchania.pl

Learn
Articles