ABOUT THE SESSION

Wyobraź sobie, że nie widzisz kwitnących pól. Nie słyszysz śmiechu swoich bliskich. Nie możesz przytulić ukochanej babci.

Osoby niewidzące, niedosłyszące czy nie posiadające kończyn mierzą się z takimi ograniczeniami każdego dnia.

Czyżby?

A co jeśli masz zdrowy wzrok, słuch i w 100% zdrowe ciało, a te momenty nadal pozostają poza Twoim zasięgiem?

Gdy pochłonięty gonitwą za lepszą pracą, większym majątkiem, sławą, sukcesem przestajesz doceniać swój ogromny dar, jakim jest pełnosprawność ?

Rozmowa z Romanem Roczeniem będzie opowieścią o nauce upadania, potykania się i pozostawania w pionie mimo tego.

To lekcja dla nas teoretycznie pełnosprawnych o pokorze, wdzięczności i wzajemnym słuchaniu się.

Jak być uważnym na świat i ludzi obok nas, czerpać z życia 200% i zmagać się z prawdą o życiu na otwartym morzu – trening upadania z wyjątkowym gościem postara się przybliżyć Wam tę prawdę.

Trening upadania to autorski projekt Aleksandry Woźniak – wykładowczyni Uniwersytetu Warszawskiego, przedsiębiorczyni, anioła startupów w Inkubatorze UW. Podczas całego cyklu 7 spotkań, Aleksandra zaprasza wyjątkowe osoby, które opowiedzą o swoich osobistych historiach porażek.

Projekt ma na celu zbudować mądrą, wspierającą siebie wzajemnie Społeczność, która odważnie mówi o chwilach słabości. Tylko wzajemna wymiana doświadczeń i świadomość, dlaczego i jak można radzić sobie z porażką lepiej,  zbuduje silne, odważne i przedsiębiorcze Społeczeństwo.

MORE SESSIONS AT THE EVENT
June 10, 2021

Venture Café Warsaw Foundation Partners