MaNa Art to warszawska artystka o imieniu Magdalena, która wkroczyła w świat malarstwa w 2021 r., z potrzeby serca.
Po swoich osobistych, trudnych doświadczeniach, zostawiła świat biznesu aby wspierać zbiórki chorych dzieci, przekazując swoje prace na akcje charytatywne.
W czasie tych dwóch lat, powstało kilkaset prac tej artystki, ponad 100 z nich wsparło już potrzebujących.
Rozpoczęła od nowoczesnej techniki Pouringu, czyli pracy z płynną farbą, którą rozdmuchuje lub pozwala jej płynąć po płótnie, tworząc niepowtarzalne kompozycje.
Odważnie wkracza w obszary innych technik, z wykorzystaniem akryli, co owocuje oryginalnymi, strukturalnymi pracami.
Jej obrazy brały udział m.in. w wystawie w Galerii Van Gogh’a w Madrycie jak również na Międzynarodowych Targi Sztuki Współczesnej w Paryżu.
Część dochodu ze sprzedaży swoich prac, przekazuje dla Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci, opiekującego się nieuleczalnie chorymi maluszkami.
Jak sama mówi, „będzie pomagała, do ostatniego płótna..”