🇵🇱 WORKSHOP: Impactful Leaders - Find the team

In-person session

November 23, 2023 | 17:30 - 19:00
Room: Hall 2, District Hall, Chmielna 73
ABOUT THE SESSION

Podczas wydarzenia Find the team będziesz mógł/mogła zbudować swój zespół, by rozwinąć innowacyjny projekt pozytywnego wpływu. Poznasz inne osoby chcące brać sprawy w swoje ręce i przemieniać swoje wizje i pomysły w innowacyjne produkty czy usługi – impactowe startupy. Doświadczysz moderowanego speed networingu, poznasz ludzi chcących działać jako przedsiębiorcy i zmieniacze świata.

Co więcej, będziesz mieć okazję, by zaprezentować swój projekt lub startup i znaleźć brakujące ogniwo do swojego zespołu lub sam/a dołączyć projektu, do którego poczujesz pasję.

Podstawą sukcesu projektu czy startupu to mocny zespół i taki podczas tego wydarzenia będziesz mógł/ mogła stworzyć.

 

Prowadzący:

Adrian Migoń – można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 5000 początkujących przedsiębiorców. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP).

 

Daria Turowska-Makoś – project manager w Youth Buisness Poland,- kreatywna specjalistka z międzynarodowym doświadczeniem w obszarze rozwoju osobistego, generowania pomysłów, Design Thinking. Studiowała w Danii, gdzie rozwijała start-upy, a następnie zarządzała rynkami Europy Środkowej i Wschodniej w firmie fintech. Zainicjowała i zrealizowała kampanię Fall in Love with Poland i prowadziła stowarzyszenie integracji różnych kultur w Danii. Jest również certyfikowanym coachem i dyplomowanym muzykoterapeutą.

MORE SESSIONS AT THE EVENT
November 23, 2023

Venture Café Warsaw Foundation Partners