ABOUT THE SESSION

Co stresuje Cię w pracy? Szef? Terminy? Klienci? A co, gdyby okazało się, że największym stresorem w Twoim życiu, nie tylko zawodowym, jesteś Ty sam?

Stres został zaprojektowany na krótkotrwałe działanie – ucieczkę przed fizycznym zagrożeniem takim jak dzikie zwierzę, lub walkę z nim. Natura nie przewidziała “drapieżników” takich jak ciągła obawa przed niespłaceniem hipoteki czy zwolnieniem z pracy.

Paradoksalnie, niezależnie od tego, czy realnie jesteśmy zagrożeni, czy tylko jesteśmy przekonani, że dane zagrożenie się pojawi – reakcje stresowe w ciele bywają tak samo silne.

Współcześnie, kiedy ciśnienie krwi podnosi nam głównie lęk przed tym co się może wydarzyć – skutki stresu dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego bywają opłakane.

Podczas warsztatów, poznasz kilka prostych i skutecznych technik poznawczo-behawioralnych, które pomogą Ci radzić sobie ze stresem w każdych warunkach. Zdobyta wiedza i umiejętności pomogą Ci skutecznie obniżyć poziom stresu w codziennej pracy i życiu prywatnym.

MORE SESSIONS AT THE EVENT
May 25, 2023

Venture Café Warsaw Foundation Partners