?? Syndrom Oszusta (Imposter Syndrome)

In-person session

September 9, 2021 | 19:00 - 19:45
Room: Hall 2, District Hall, Chmielna 73
ABOUT THE SESSION

Syndrom oszusta (SO) powoduje, że nie potrafimy uwierzyć w nasze osiągnięcia i umiejętności i ich zaakceptować. Co więcej, boimy się, że inni odkryją nasz brak kompetencji i wyjdzie na jaw, że jesteśmy oszustami…

Czy to brzmi znajomo?

Aż 70% z nas doświadcza przynajmniej raz w życiu – a większość bardzo często – przypadłości nazywanej w psychologii SYNDROMEM OSZUSTA.

Jeśli kiedykolwiek miałaś podobne myśli, to – niezależnie od szczebla kariery, na którym teraz jesteś – witaj w doborowym towarzystwie! Witaj w klubie, do którego należą najwięksi i najbardziej podziwiani tego świata!

WITAJ W KLUBIE OSZUSTA!

To przez SO tak wiele kobiet dokształca się bez końca, bo lęk przed odkryciem ich braku kompetencji pcha je do ciągłego samodoskonalenia… To przez niego nie czują się wystarczająco dobre i zamiast uznać i celebrować swoje sukcesy i osiągnięcia, kwestionują je, a z nimi same siebie…

Rozmowa pozwoli uczestniczkom zobaczyć, jak wiele mogą dla siebie zrobić od zaraz, uświadomić sobie, że być może same stoją sobie na drodze do sukcesu w pracy i w życiu, ale przede wszystkim: że nie są w swoich odczuciach osamotnione!!!

MORE SESSIONS AT THE EVENT
September 9, 2021

Venture Café Warsaw Foundation Partners