🇵🇱 10 Urodziny Geek Girls Carrots

In-person session

October 7, 2021 | 18:00 - 19:30
Room: Hall 2, District Hall, Chmielna 73
ABOUT THE SESSION

Taka rocznica zdarza się tylko raz na dekadę! Współtworzymy społeczność Karotek już od dziesięciu lat. Spotkajmy się w District Hall w samym centrum Warszawy, żeby się (wreszcie!) spotkać, porozmawiać co u nas słychać i wznieść toast za kobiety w technologiach. Czy wspomniałyśmy, że będzie też pyszny tort?

Nie zapomniałyśmy też o gościniach specjalnych! Skoro świętujemy wspólną dekadę, to nie mogło zabraknąć ekspertek, które były z nami od pierwszych dni. Porozmawiamy o tym jak świat technologii zmienił się przez ostatnie 10 lat, jak dziś rozpocząć karierę w IT, w które kompetencje przyszłości warto inwestować, ale też o samotności ponad szklanym sufitem.

Naszymi gościniami będą m.in.:

• Aga Maciejowska

• Karolina Wasilewska

• Zuza Stańska

Gdy zaczynałyśmy dziesięć lat temu, na spotkaniach pojawiało się kilka-kilkanaście dziewczyn, które już pracowały w IT i chciały je otworzyć dla większej liczby kobiet. Dziś z dumą patrzymy jak nasza wspólna praca (oraz innych zaprzyjaźnionych organizacji wspierających kobiety w technologiach) sprawiła, że mnóstwo kobiet odnalazło w IT nową ścieżkę zawodową. Kolejne wyzwanie przed nami to sprawić by więcej kobiet zajmowało stanowiska liderskie. 

MORE SESSIONS AT THE EVENT
October 7, 2021

Venture Café Warsaw Foundation Partners